Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

Hlavním předmětem podnikatelské činnosti TERMO Děčín a.s. je výroba tepelné energie, rozvod tepelné energie a výroba elektřiny. Společnost tepelnou energií pro vytápění a přípravu teplé vody zásobuje téměř 11 tis. domácností a více než 100 odběrných objektů veřejné správy, terciární sféry a podnikatelských objektů ve městech Děčín a Jílové.

Více informací


Termo DC LETAK 2Termo DC LETAK 2 logo-vize-barevnePro město Jílové spouštíme náš nový program.

 

Pes na radiátoruLevnější teplo

Společnost TERMO Děčín a.s. jako dodavatel tepelné energie navazuje na úspěšný program „Levnější teplo 2016“ do něhož se ve městě Děčín zapojilo více než 80% našich věrných zákazníků a rozšiřuje jej i pro věrné zákazníky ve městě Jílovém.

Jedná se o věrnostní program, který jeho účastníkům při uzavření smlouvy na dobu určitou 5-ti let, přináší nárok na slevu z ceny dodávané tepelné energie ve výši 10 %.

Uzavřete-li smlouvu na „Levnější teplo“ do konce roku 2018, poskytneme Vám výše uvedenou slevu i na vyúčtování za rok 2018.

Zákazníci v Děčíně ušetřili s věrnostním programem v roce 2017 více než 13 mil. Kč.

 

TERMO DL LETAK predniDistribuce  a prodej elektrické energie

Do roku 2020 plánujeme v Jílovém vybudovat lokální distribuční síť pro dodávky elektrické energie a připojení na vysokorychlostní internet. Rádi bychom Vám, na osobním jednání, předložili naši kompletní nabídku a smlouvu o smlouvě budoucí na připojení k distribuční síti a zvýhodněným dodávkám elektrické energie vyrobené v Jílovém.

Pokud využijete naší komplexní nabídku a zkombinujete naše dodávku elektrické energie s FVE systémem, který Vám dodáme, můžete na elektrické energii uspořit i více jak 50% současných nákladů.

 

Kontaktujte nás

Tel. 412 552 440, , www.ted.mvv.cz

 

Nabídku naleznete i ZDE

Letáček ZDE

Odstávka

CZT BOLETICE 

Vážení zákazníci,
vzhledem k výpadku elektrické energie v městské části Děčín - Boletice, není v provozu místní teplárna. Jakmile budou dodávky elektřiny obnoveny, budou dodávky tepelné energie opět spuštěny.
Děkujeme za pochopení

Levné teplo 2016 pro věrné zákazníky

Klíčové kontakty

Dispečink
nahlášení poruch, informace o odstávkách
tel.: 412 552 444
mobil: 602 413 654
e-mail:

V případě poruch v dodávce tepelné energie můžete kontaktovat dispečink TERMO Děčín a.s., který je pro odběratele k dispozici 24 hodin denně.

termo-decin-banner-sokoli

Jak se k nám dostanete?

imgMap_termo

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.