Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

Hlavním předmětem podnikatelské činnosti TERMO Děčín a.s. je výroba tepelné energie, rozvod tepelné energie a výroba elektřiny. Společnost tepelnou energií pro vytápění a přípravu teplé vody zásobuje téměř 11 tis. domácností a více než 100 odběrných objektů veřejné správy, terciární sféry a podnikatelských objektů ve městech Děčín a Jílové.

Více informací


Termo DC LETAK 2Termo DC LETAK 2 logo-vize-barevnePro město Jílové spouštíme náš nový program.

 

Pes na radiátoruLevnější teplo

Společnost TERMO Děčín a.s. jako dodavatel tepelné energie navazuje na úspěšný program „Levnější teplo 2016“ do něhož se ve městě Děčín zapojilo více než 80% našich věrných zákazníků a rozšiřuje jej i pro věrné zákazníky ve městě Jílovém.

Jedná se o věrnostní program, který jeho účastníkům při uzavření smlouvy na dobu určitou 5-ti let, přináší nárok na slevu z ceny dodávané tepelné energie ve výši 10 %.

Uzavřete-li smlouvu na „Levnější teplo“ do konce roku 2018, poskytneme Vám výše uvedenou slevu i na vyúčtování za rok 2018.

Zákazníci v Děčíně ušetřili s věrnostním programem v roce 2017 více než 13 mil. Kč.

 

TERMO DL LETAK predniDistribuce  a prodej elektrické energie

Do roku 2020 plánujeme v Jílovém vybudovat lokální distribuční síť pro dodávky elektrické energie a připojení na vysokorychlostní internet. Rádi bychom Vám, na osobním jednání, předložili naši kompletní nabídku a smlouvu o smlouvě budoucí na připojení k distribuční síti a zvýhodněným dodávkám elektrické energie vyrobené v Jílovém.

Pokud využijete naší komplexní nabídku a zkombinujete naše dodávku elektrické energie s FVE systémem, který Vám dodáme, můžete na elektrické energii uspořit i více jak 50% současných nákladů.

 

Kontaktujte nás

Tel. 412 552 440, , www.ted.mvv.cz

 

Nabídku naleznete i ZDE

Letáček ZDE

Odstávka

Vážení zákazníci,

z důvodu plánovaných oprav na zdroji CZT JÍLOVÉ bude od 8.8.2022 do 12.8.2022 přerušena dodávka tepelné energie. Z téhož důvodu budou přerušeny dodávky na zdroji CZT BENEŠOVSKÁ a to od 15.8.2022 do 19.8.2022. Obnovení dodávek tepelné energie bude provedeno bezprostředně po provedení opravných prací. 

Děkujeme za pochopení.

 

termo-decin-banner-sokoli

Jak se k nám dostanete?

imgMap_termo