Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

O nás

Hlavním předmětem podnikatelské činnosti TERMO Děčín a.s. je výroba tepelné energie, rozvod tepelné energie a výroba elektřiny. Společnost tepelnou energií pro vytápění a přípravu teplé vody zásobuje téměř 11 tis. domácností a více než 100 odběrných objektů veřejné správy, terciární sféry a podnikatelských objektů ve městech Děčín a Jílové.

Více informací

Jak to u nás na dni otevřených dveří vypadalo…

PanacekDne otevřených dveří, který jsme uspořádali nejen pro naše současné, ale i potencionální zákazníky, se zúčastnily stovky zájemců včetně žáků z místních základních i středních škol. Návštěvou nás také poctili zástupci města Děčína v čele s paní primátorkou a celá řada našich významných odběratelů.

Důvodů uspořádání této akce bylo několik. Prvním z nich je seznámení veřejnosti se způsobem výroby tepla v jejich rodném městě a s jeho ekologickými dopady na životní prostředí, ve kterém žijí každý den. Díky využívání geotermálnímu zdroji jsme ekologicky příznivou teplárnou. Dále pak je to jedna z mála možností, jak se můžeme setkat přímo s našimi koncovými odběrateli tepla, popovídat si s nimi a poděkovat jim za využívání našich služeb.

Návštěvníci si prohlédli technologické zařízení teplárny, kde se vyrábí teplo do jejich domovů, vnitřní prostory 170,5 m vysokého komína, jejichž součástí je i atomový kryt. Ti odvážnější si na komín dokonce vylezli a následně se z něj slanili. Mohli se tak na Děčín a jeho okolí podívat očima sokolů, kteří zde každoročně hnízdí.

Všichni ti, co za námi přišli, si mohli vyzkoušet sportovní šerm a paintball. Dětské návštěvníky jistě potěšila vystoupení cvičeného poníka a celá řada soutěží, které si pro ně naši zaměstnanci připravili. Plno bylo i na skákacím hradě a obří nafukovací skluzavce. Sportovní nadšence nadchla přítomnost basketbalistů BK Děčín, se kterými se mohli vyfotit, získat autogram a zaházet si s nimi na koš o podepsané basketbalové míče. Po celý den hrála k dobré pohodě živá hudba a k dispozici bylo výborné občerstvení,

Zákazníci si popovídali se členy představenstva společnosti a byli potěšeni novým produktem „TERMObonus“, který jsme jim představili. Je další možností jak mít teplo levnější. Každý návštěvník si pak odnesl drobné dárky a děti si vysoutěžili spoustu pěkných cen.

Ze slov návštěvníků, rozzářených dětských očí, zájmu o exkurzi a naplněných atrakcí bylo patrné, že si tento den všichni náramně užili, k čemuž přispělo i skvělé počasí. My sami jsme byli překvapeni velikým zájmem a tak už pomalu plánujeme další společné akce.

Přerušení dodávek tepelné energie

Vážení odběratelé,

havárie na primárním rozvodu v lokalitě VS3 Želenice byla v plánovaném termínu odstraněna. Dodávky TE do objektů v dané lokalitě byly plně obnoveny.

Vaše TERMO

 

Levné teplo 2016 pro věrné zákazníky

Klíčové kontakty

Dispečink
nahlášení poruch, informace o odstávkách
tel.: 412 552 444
mobil: 602 413 654
e-mail: zc.vv1548116988m@det1548116988.knic1548116988epsid1548116988

V případě poruch v dodávce tepelné energie můžete kontaktovat dispečink TERMO Děčín a.s., který je pro odběratele k dispozici 24 hodin denně.

termo-decin-banner-sokoli

Jak se k nám dostanete?

imgMap_termo

Tento web používá pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více informací.